INGINER OFERTARE

BEST PRODUCTS GRUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea de oferte la cerere si cu consultarea responsabililor de proiect;
Promovarea si vanzarea produselor;
Acordarea de asistenta tehnica clientilor;
Pregatirea si avizarea contractelor;
Monitorizarea concurentei;
Asigurarea nivelului de vanzari stabilit;
Dezvoltarea portofoliului de clienti;
Respectarea politicii de preturi si discounturi.

CERINTE

Absolvent studii superioare tehnice (preferabil Universitatea de Constructii);
Engleza nivel mediu;
Cunostinte de operare PC - Word, Excel;
Capacitate foarte buna de comunicare atat cu clientii cat si cu colegii, seriozitate, implicare, responsabilitate;
Capacitate de a lucra cu produse tehnice;
Perseverent, tenace, orientat spre rezultate.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu fix si comision din vanzari, telefon mobil, masina de serviciu.

Constructii (executie si montaj) si comercializare,distributie materiale de constructii import propriu