INGINER OFERTARE

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

CLIENTUL NOSTRU este o companie ce activeaza pe piata romaneasca in domeniul importului si comercializarii echipamentelor industriale.

- intocmire oferte tehnice si comerciale in baza cererilor de oferta primita de la potentialii beneficiari;

- deplasari catre beneficiari pentru identificarea conditiilor de lucru din cererea de oferta;

- studierea gamei de produse a funizorilor;

CERINTE

- Studii superioare TEHNICE in domeniul Masini Hidraulice si Pneumatice ¿ Avantaj: Mecanica, TCM, Energetica;

- cunoscator Office BINE,

- limba engleza nivel BUN,

- posesor PERMIS AUTO,

- minimum 3 ani EXPERIENTA in domeniul tehnic.

- Persoana comunicativa, dinamica, bine educata, automotivata.

Candidatii care corespund criteriilor de selectie sunt invitati sa sune la tel. 327.66.55 pentru o programare la interviu.

SELECTIA ARE LOC DOAR IN URMA PROGRAMARII SI INTERVIULUI DIRECT!

SELECTIA VA AVEA LOC PANA PE DATA DE 24.02.2006 iar pentru aceasta este nevoie de o PROGRAMARE prelabila la telefon.

BENEFICII OFERITE

- BENEFICII: salariul net lunar 300-400 EURO

- SE ACORDA:
auto; telefon; o masa pe zi la firma

- Program de lucru L-V: 8:30-17:00

- Forma de angajare: Contract individual de munca.

- Perioada de proaba: 2luni

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica. 7 ani de experienta pe piata romaneasca, cota de piata considerabila, echipa multidisciplinara, accent pus pe performanta si calitate.

POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro