INGINER OFERTARE

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!

SARCINI SI ATRIBUTII:

- calculatii necesar matriale;
- comenzi catre furnizori;
- urmarire comenzi, tine legatura cu funizorii;
- emite oferta catre beneficiari.

CERINTE

- experienta pe un post similar constituie un avantaj;
- studii superioare tehnice;
- cunostinte operare PC: Word, Excel, AutoCAD (constituie avantaj);
- cunostinte medii de limba engleza;

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana comunicativa si tenace.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar este de 400 EURO.
In perioada de proba salariul este de 350 EURO.
Se ofera telefon.
Programul de lucru: L-V: 8.00-18.00, S: de 2 ori pe luna.
Perioada de proba este de o luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE MONTJUL SI DISTRIBUTIA DE MATERIAL PENTRU INVELITORI.
Locatia se afla in Bucuresti, sectorul 3.