Inginer Ofertare

VIAROM CONSTRUCT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.verifica cantitatile lucrarilor, modifica daca e cazul solutiile de proiectare cu avizul sefului de birou.
2.intocmeste ofertele care i s-au atribuit de catre seful de serviciu sub stricta supraveghere a acestuia (analize de pret, centralizatoare, marje, comentarii)
3.cere oferte de pret pentru materiale, utilajele , manopera si transportul ce vor fi folosite in oferte,
4.raspunde de corectitudinea preturilor unitare ale ofertelor, de verificarea preturilor / U.M., a formulelor de calcul si a sumelor rezultate
5.participa la crearea bazei de date a biroului tehnic si la actualizarea ei.
6.intretine baza de date a biroului tehnic.
7.indeplineste alte sarcini alocate de conducerea companiei sau sarcini rezultate din noi proceduri operationale introduse in companie

CERINTE

1. Absolvent al Universitatii Tehnice de Constructii
2. Cunostinte solide de operare PC, in special AUTOCAD, MS Word si MS Excel

BENEFICII OFERITE

1. plan de dezvoltare al carierei
2. bonus in functie de performanta
3. beneficii peste media pietei

Suntem una dintre cele mai puternice societati private din domeniul constructilor rutiere, feroviare, hidrotehnice, industriale si edilitare.
Printre proiectele de care suntem mandrii se numara: Cora - Pantelimon, Carrefour - Colentina, Carrefour - Orhideelor, Cora Lujerului, Kentauros Studios & Film Production, ANL Brancusi