Inginer Ofertare

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea legaturii cu portofoliul de clienti;
- Prezentarea produselor companiei potentialilor clienti;
- Realizarea de oferte tehnice si comerciale pentru potentialii clienti, in concordanta cu politica comerciala a companiei si in colaborare cu Sales Manager;
- Intocmirea necesarului de materiale pentru proiectele in curs de executie;
- Transmiterea ofertelor potentialilor clienti si mentinerea legaturii cu acestia;
- Identificarea necesitatilor pietei, comunicarea acestora in cadrul compartimentelor companiei direct interesate;
- Urmarirea importului de materiale.

CERINTE

- Absolvent/a a unei Facultati cu profil Tehnic;
- Cunoasterea limbii engleze, nivel mediu, este obligatoriu;
- Cunoasterea limbii franceze reprezinta un avantaj;
- Motivat sa lucreze in acest domeniu;
- Responsabil;
- Dinamic;
- Organizat;
- Abilitati excelente de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- Salariu Fix;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala.

Companie specializata in sisteme pentru constructii cauta pentru Romania, prin intermediul companiei Dynamic Human Resources: Inginer Ofertare.