Inginer ofertare

Intermarket Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studierea documentatiei (plan si lista cantitati) puse la dispozitie de beneficiari;
Analiza de pret;
Elaborarea si prezentarea solutiilor optime la intocmirea ofertelor;
Analizarea si studierea ofertelor obtinute de la subcontractori;
Pastrarea legaturii cu clientii si cu subcontractorii;
Intocmirea ofertelor aferente lucrarilor de constructii;
Intocmirea devizelor de lucrari;
Pregatirea documentelor de licitatie;
Intocmirea si verificarea situatiilor de lucrari;
Urmarirea stadiului fizic al lucrarilor si intocmire rapoarte;
Verificare devize / situatii de lucrari ale subcontractantilor.

CERINTE

Activ, perseverent, motivat, organizat, atent la detalii, organizat, rapid in luarea deciziilor;
Bune abilitati de comunicare si relationare;
Cunostinte tehnico-comerciale;
Absolventi Facultatii de Constructii;
Experienta in activitatea de ofertare constituie un avantaj; Cunostinte Autocad, pachet Office;
Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial corelat cu performanta.

DESCRIEREA FIRMEI

Distributie