INGINER METODIST/ CONCEPTIE PROCES

SC Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Perimetru de activitate: Montaj, Calitate, Caroserie.

- Realizarea si/ sau pilotarea planurilor si specificatiilor de produs/ proces in perimetrul alocat.

- Definirea gamei de asamblare si a reperelor noi sau modificate precum si a dosarelor de consultare.

- Definirea mijloacelor de asamblare necesare in vederea montajului final.

- Asigurarea calitatii prin definirea si controlarea procesului si pilotarea problemelor de calitate geometrie.

- Aplicarea procedurilor standard Renault.

CERINTE

- Studii superioare tehnice, specializare AR, TCM;

- Cunostinte de desen industrial (planuri, piese, instalatii) si tehnologie;

- Reprezinta un avantaj cunostinte de: Catia V4;

- Limba franceză şi/ sau engleză ¿ nivel de conversaţie;

- Domiciliu stabil in Pitesti sau disponibilitate de relocare in Pitesti.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;

- Beneficii conform politicii companiei.

Dacia, cu expertiza si organizarea RENAULT, este lider incontestabil pe piata automobilelor din Romania si cu un trend pozitiv al vanzarilor la export in numeroase tari.
In aceasta perspectiva de dezvoltare, AUTOMOBILE DACIA angajeaza oamenii potriviti in locurile potrivite pentru succesul companiei.