INGINER METALURG

S.C. REMAT BUCURESTI SUD S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noul nostru coleg va face parte dintr-o echipa care-l va indruma si-l va invata despre sortimentele de deseuri pe care societatea noastra le colecteaza si le valorifica, despre activitatile de colectare, receptie, prelucrare si livrare a deseurilor reciclabile.

CERINTE

- Absolvent studii superioare de lunga durata in domeniile: metalurgie, mecanic
- cunostinte PC MS Office ; WORD, EXCEL; INTERNET EXPLORER;
- permis de conducere categoria B - constituie avantaj;
- excelente aptitudini de comunicare verbala;
- orientare catre eficienta, initiativa personala, dorinta de invatare si automotivare.

S.C. REMAT BUCURESTI SUD S.A. este o societate cu capital privat ce activeaza in domeniul recuperarii materialelor reciclabile, ocupand un loc important pe aceasta piata. Evolutia cifrei de afaceri si a numarului de salariati ne indreptateste sa credem ca pozitia societatii noastre va continua sa se consolideze in domeniul in care activam. Iti oferim un loc de munca dinamic si provocator, intr-un colectiv tanar care te va sprijini pentru a obtine rezultate foarte bune. Trimite-ne scrisoarea de intentie si CV-ul!
Mai multe informatii puteti gasi pe site-ul www.rematholding.ro.