Inginer Mentenanta Instalatii

SC AVRIG 35 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sumarul pozitiei

Efectueaza activitati specifice departamentului tehnic, acorda consultanta si consiliere tehnica in vederea luarii unor decizii eficiente in ceea ce priveste organizarea muncii. Raporteaza Sefului Departamentului Mentenanta si are in subordine Administratorii Imobile.

Descrierea Postului
- Supervizeaza activitatea personalului administrativ din tara;
- Concepe si transmite cereri de oferte si contracte pentru diferite lucrari de reparatii de lucrari;
- Verifica oferte de pret pentru diferite lucrari si intocmeste BEV (tabel de evaluare) in vederea alegerii ofertei castigatoare;
- Colaboreaza cu seful de departament in vederea organizarii comisiei de receptie a proiectelor executate si verifica periodic in teren exactitatea datelor din procesele verbale de receptie;
- Verifica intocmirea corecta a devizelor pentru lucrarile contractate; verifica problemele semnalate in formularul de mentenanta si le solutioneaza impreuna cu seful de departament;
- Asigura consultanta tehnica impreuna cu seful de departament in alegerea solutiilor constructive in ceea ce priveste ofertele de lucrari.

CERINTE

- Licenta universitara in Instalatii pentru Constructii;
- Experienta semnificativa in executie/ mentenanta instalatii;
- Cunostinte tehnice solide in domeniul instalatiilor si constructiilor, materialelor de constructii si instalatii;
- Abilitati de lucru in MS Office, AutoCAD;
- Abilitati coordonare, planificare si organizare;
- Bune abilitati de comunicare verbal si in scris, abilitati de negociere;
- Posesor carnet auto, categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial competitiv
- Pachet de compensatii si beneficii consistent
- Oportunitati de dezvoltare profesionala
- Conditii moderne de lucru

Fondat in 1999 de catre patru investitori americani, Grupul Avrig 35 a devenit leader in dezvoltarea de proiecte imobiliare pe piata romaneasca. Bazandu-se pe vasta experienta internationala a actionarilor si specialistilor sai, Grupul investeste si dezvolta proiecte imobiliare ambitioase. Printre acestea se numara constructia de centre de afaceri, renovarea la standarde occidentale a unor ansambluri imobiliare si relansarea lor pe piata, managementul si operarea cladirilor de birouri. Printre proiectele reprezentative ale Grupului, se numara:

- Charles de Gaulle Plaza, Bucuresti
- Avrig Business Center (ABC) Bucuresti
- Sedii Raiffeisen Bank, in 18 orase din Romania
- Noul sediu Lafarge din Bucuresti
- Ambasada Canadei din Bucuresti
- Berthelot 59, Bucuresti
Pentru detalii, va rugam accesati www.avrig35.ro.