Inginer Mecanic - Utilaje Agricole

BCL Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam Inginer Mecanic - Utilaje Agricole pentru clientul nostru, o companie multinationala distribuitoare de inputuri si utilaje agricole.

Mentine relatia cu noii clienti si realizeaza oferte scrise
Prezintă echipamentele / utilajele agricole potentialilor clienti
Asigura suportul tehnic necesar
Urmăreste si relansează afacerile in curs, mentine la zi baza de date cu clienti
Urmăreste derularea contractului de vânzare
Participa la târgurile locale si nationale

CERINTE

Studii de specialitate in domeniile agronomie, mecanică agricolă
Experientă de minim 2 ani in vânzarea de utilaje agricole
Cunostinte tehnice de specialitate
Experientă de lucru în/ cu ferme agricole sau în domeniul agricol
Cunostinte utilizare PC (MS Office)
Limba engleză - nivel mediu
Permis de conducere –categoria B

We are a small friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavor to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.