- inginer / mecanic exploatare si intretinere linii de imbuteliere; - operator masina de suflat; - operator masina injectie; - operator linie imbuteliere; - femeie de serviciu.

S.C AQUA QUEEN S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Experienta anterioara dovedita, recomandari, cursuri de specialitate (acolo unde este cazul) cat si domiciliul in apropiere de locul de munca - com. Afumati-jud. Ilfov - reprezinta un avantaj.
C.V.-urile complete (adresa,telefon) pot fi trimise la e-mail : office_aq@yahoo.com
Numai C.V.-urile persoanelor care corespund cerintelor vor fi luate in considerare.

CERINTE

S.C. AQUA QUEEN S.R.L. angajeaza in conditiile legii, pentru punctul de lucru din Afumati, urmatoarele categorii de salariati :
- inginer / mecanic exploatare si intretinere linii de imbuteliere;
- operator masina de suflat;
- operator masina injectie;
- operator linie imbuteliere;
- femeie de serviciu.

S.C AQUA QUEEN S.R.L este o societate cu capital privat infiintata din 2004.
Societatea noastra este constituita cu specialisti in constructii specialisti in sisteme electronice, informatice, sisteme tehnice de securitate , specialisti chimisti !