INGINER MECANIC-CALITATE

SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Grup de inginerie de dimensiune internationala recruteaza INGINERI MECANICI.

Responsabilitati :
Asigurarea implement¿rii în produc¿ie a documentelor tehnice de calitate pentru produsele noi.
Imbun¿t¿¿irea continu¿ a procesului de produc¿ie.
Asigurarea suportului tehnic pentru procesul de productie.

Candidatul ideal pentru aceste posturi trebuie sa aiba urmatoarele calitati:
Bune cunostinte in domeniul productiei mecanice: proces tehnologic, cascada de asamblare.
Bune cunostinte de desen tehnic.
Cunostinte calitate-productie.

CERINTE

Nivel Cariera: minim 2 ani experienta
Absolventi ai urmatoarelor facultati:
-TRANSPORTURI (SECTIA AUTOVEHICULE RUTIERE)
-AERONAUTICA
-I.M.S.T.
-T.C.M.
-MECANICA
Cunostinte operare calculator (Ms Office).
Cunostintele de CATIA V4/V5 sau a unui alt software CAD constituie un avantaj.
Cunostinte in domeniile: productie/produs/proces/proiectare.
Cunostintele de limba franceza/engleza la un nivel mediu/avansat constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant.
-Asigurare medicala
-Posibilitate de dezvoltare profesionala
-Posibilitatea de formare profesionala in cadrul unei companii internationale
-Mediu de lucru international
-Posibilitatea de a lucra intr-o industrie in plina dezvoltare, alaturi de o echipa de profesionisti

Grupul Segula Technologies este un partener european de prim plan pentru servicii de proiectare cu inalta valoare adaugata: inginerie tehnologica, informatica, consulting, externalizare.
Paleta larga de meserii si expertize a Segula Technologies se adreseaza principalelor sectoare economice: auto, aeronautic, naval, energetic, telecomunicatii, banci, asigurari...
Proiectul nostru de intreprindere se articuleaza in jurul unei exigente permanente a calitatii serviciilor si a reactivitatii. A face parte din echipa Segula inseamna a participa la proiecte de anvergura in cadrul unei culturi a inovatiei, a schimbului si a valorificarii know-how-ului