Inginer Mecanic

Career Solution Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabil pentru buna functionare a echipamentului mecanic
Urmarirea si realizarea in timp a lucrarilor mecanice
Proiectare si Inginerie Mecanica
Planificare si Management de Proiect
Participarea la procedurile de subcontractare si achizitie locala
Management al subcontractorilor si organizarea lucrarilor de instalare mecanica in santier (inclusiv repatii, predare)
Management de Santier
Responsabil pentru procedurile de reducere a costurilor de constructie pentru clienti

CERINTE

Studii superioare in domeniu mecanic
Experienta profesionala 3-5 ani
Cunostinte PC
Engleza Avansat
Foarte bune abilitati de comunicare
Team leader
Disponibilitate de a lucra in Europa

BENEFICII OFERITE

Salariu foarte motivant
Sansa dezvoltarii unei cariere intr-un mediu profesionist
Oportunitati de dezvoltare pe plan profesional

Career Solution Group specialises in the recruitment of business professionals at all levels from Managing Director to entry level in different areas of industry ¿ construction, FMCG, IT, banking, technical, pharmaceutical, market research, etc.