INGINER MECANIC

ERBASU SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- tine legatura cu furnizorii de servicii (firmele din grupul ERBASU) - intocmire de facturi
- urmareste automobilele dotate cu GPS, din parcul auto al firmei.
- tine o evidenta distantelor parcurse de automobilele din firma;

CERINTE

Studii superioare tehnice (mecanice)- de lunga durata sau colegiu, absolvent al unei sectii de utilaj tehnologic (mecanice).(numai cu studii FINALIZATE)
Competente:
- cunostinte de mecanica (si mecanica auto);
- cunostinte operare PC (MS Office);
- cunoasterea limbii engleze, nivel mediu;
- rezistenta la oboseala si solicitari efective si intelectuale;
- judecata rapida;
- capacitate de deductie logica;
- asumarea responsabilitatilor;
- rezistenta la sarcini repetitive;
- capacitate de relationare interumana;
- acordare si transmitere de informatii;
- planificare si organizare a operatiilor si activitatilor

BENEFICII OFERITE

-se discuta la interviu

S.C.CONSTRUCTII ERBASU S.A. asigura efectuarea de activitati de constructii montaj si reparatii la cladiri civile si industriale/agrozootehnice in tara si strainatate, constructii metalice, vopsitorii, izolatii termice si hidrofuge, lucrari edilitare (drumuri, retele de canalizare, incalzire, alimentare cu apa, statii de pompare, epurare, centrale termice, lucrari de constructii speciale, lucrari de constructii si reparatii pentru asezaminte de cult, lucrari de constructii hidrotehnice. Pentru aceste activitati, compania dispune de personal de inalta calificare, specialisti autorizati, dotare tehnica adecvata (utilaje si mijloace de transport) si de o echipa manageriala de un inalt profesionalism. Succesele noastre sunt recunoscute la nivel national, prin permanenta aparitie a companiei in topul firmelor de specialitate si prin recomandarile clientilor nostri. In fata clientilor nostri ne bazam pe seriozitate, pragmatism, preturi realiste si termene de garantie asigurate si respectate.