Inginer Mecanic

S.C. Basis East Europe Services S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ingineri mecanici cu experienta in turbine Mark II,V si VI, compresoare alternative si centrifugale. Necesara limba engleza si/sau italiana, pentru job-ul in strainatate.

CERINTE

Experienta in turbine Mark II,V si VI, compresoare alternative si centrifugale. Necesara limba engleza si/sau italiana, pentru job-ul in strainatate

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant ,decontarea cheltuielilor de deplasare, cazare si masa.

DESCRIEREA FIRMEI

Facem parte din BASIS GROUP ce este alcatuit din:
¿Basis Plant Services
¿Basis Information Technology
¿Basis U.K.
¿Basis Spania
¿Basis East Europe Services
Cifra de afaceri :
In anul 2004 a avut o cifra de afaceri de 18.4 mil euro cu un numar de angajati de 304 , in anul 2005 circa 29.2 mil euro, urmand o previziune crescatoare an de an.
Basis are sedii legale in:
¿Firenze,
¿Prato,
¿Lucca,
¿Bari,
¿Milano,
¿Rosignano Solvay,
¿Bucuresti,
¿Londra,
¿Barcelona