INGINER MECANIC

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Definire si calcul mecanic al echipamentelor industriale
Elaborarea si redactarea de fise tehnice si de planuri de echipamente industriale
Definirea si redactarea caietelor de sarcini de consultare a echipamentelor
Studiu de detaliu si de design al anumitor echipamente
Analiza si validarea tehnica a ofertelor furnizorilor

CERINTE

Experienta confirmata in calcule mecanice
Utilizarea programelor Autocad, PDMS
Cunoasterea codurilor si normelor internationale in vigoare (ASME, AD Merkblatt, Norma Europeana etc.)
Rigoare, simt al organizarii, initiativa si spirit de echipa

Diplome reglementare in specialitatea ceruta
5 ani de experienta confirmata

BENEFICII OFERITE

In jur de 800 Euro net / luna
Se va defini in functie de experienta si nivelul de competente

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES este o companie specializata in furnizarea de servicii de recrutare si selectie pentru pozitii de middle si top management (www.piercemayrand.com)

Pentru a va inscrie in baza noastra de date, trimiteti-ne CV-ul dumneavoastra la adresa contact@piercemayrand.com.

Recrutam pentru clientul nostru, companie din domeniul ingineriei specializata in studiul, proiectarea, instalarea si punerea in functiune a unitatilor de tratare a deseurilor industriale.