Inginer Mecanic

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urm¿reste desf¿surarea activit¿tii de productie si fluxul de materii prime
- Asigur¿ realizarea productiei conform programului, la parametrii de calitate impusi de documentatie
- Întocmeste raport¿ri zilnice referitoare la materiile prime si productie
- Identific¿ solutii pentru remedierea problemelor ap¿rute în procesul de productie si în procesul de implementare a sistemului de managementul calit¿tii
- Supervizeaz¿ din punct de vedere tehnic lucr¿rile în curs
- Sugereaz¿ strategii pentru a optimiza activitatea, propune noi solutii
- Ofera solutii tehnice în cazul problemelor ap¿rute în timpul executiei

CERINTE

- Absolvent al unei facult¿ti cu profil tehnic
- Cunostinte limba Engleza - nivel mediu
- Motivat s¿ lucreze în acest domeniu
- Capacitate de analiz¿ si solutionare rapid¿ a problemelor tehnice ap¿rute
- Responsabil
- Dinamic
- Simtul r¿spunderii
- Orientat spre rezultate si calitate

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Bonuri de mas¿
- Bonusuri
- Posibilit¿ti de dezvoltare profesional¿

Companie cu experient¿ îndelungat¿ în productia de utilaje tehnologice caut¿ prin intermediul companiei Dynamic Human Resources: Inginer Mecanic, Bucuresti.