Inginer Mecanic

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmareste desfasurarea activitatii de productie si fluxul de materii prime
- Asigura realizarea productiei conform programului, la parametrii de calitate impusi de documentatie
- Intocmeste raportari zilnice referitoare la materiile prime si productie
- Identifica solutii pentru remedierea problemelor aparute in procesul de productie si in procesul de implementare a sistemului de managementul calitatii
- Supervizeaza din punct de vedere tehnic lucrarile in curs
- Sugereaza strategii pentru a optimiza activitatea, propune noi solutii
-Ofera solutii tehnice in cazul problemelor aparute in timpul executiei

CERINTE

- Absolvent al unei facultati cu profil tehnic
- Cunostinte limba Engleza ¿ nivel mediu
- Motivat sa lucreze in acest domeniu
- Capacitate de analiza si solutionare rapida a problemelor tehnice aparute
- Responsabil
- Dinamic
- Simtul raspunderii
-Orientat spre rezultate si calitate

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Bonuri de masa
- Bonusuri
- Posibilitati de dezvoltare profesionala

Companie cu experienta indelungata in productia de utilaje tehnologice cauta prin intermediul companiei Dynamic Human Resources: Inginer Mecanic, Bucuresti.