Inginer la Serviciul Energetic, Studii, Acces Retea - in cadrul SDFEE Ilfov

FDFEE - Electrica Muntenia Sud

Job expirat

RESPONSABILITATI

Relatii suplimentare la numarul de telefon: 206.5021.

CERINTE

Conditii de inscriere:
- absolvent studii superioare tehnice in domeniul energetic;
- cunostinte de utilizare a calculatorului.

Modalitate de examinare:
- lucrare scrisa si interviu
- media minima de admitere 8 (opt)

Candidatii vor prezenta cereri de inscriere insotite de urmatoarele documente:
- acte de studii (copie xerox)
- curriculum vitae
- cazier judiciar
- adeverinta de la medicul de familie

Concursul va avea loc pe data de 28.05.2008, ora 10.00.
Inscrierea la concurs se face la Compartiment Gestiune Personal din cadrul SC Electrica Muntenia Sud - etaj 6, camera 603.

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa

S. C. Filiala de Distributie si Furnizare a Energiei Electrice Electrica Muntenia Sud S.A., persoana juridica romana, cu sediul principal in Bucuresti, Bdul Ion Mihalache, nr. 41-43, sector 1, asigura prin reteaua proprie de distributie si furnizare (110/20/0,4 kV) alimentarea cu energie electrica a consumatorilor casnici si industriali din Municipiul Bucuresti, judetul Ilfov si judetul Giurgiu.