Inginer Java

SC MOOD MEDIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un inginer software care sa se alature echipei care gestioneaza una din aplicatiile dezvoltate de Mood Media. Postul presupune adaptarea continua a solutiei oferite la cerintele particulare ale clienti.

CERINTE

Profilul candidatului ideal:

- Cunoştinţe bune de Java şi tehnologii J2EE, pattern-uri J2EE

- Experienţă în dezvoltarea de aplicaţii Java

- Web: JSP, Servlet, taglibs, JavaScript

- Cunostinte de DB2, Oracle.

- Studii superioare finalizate, de preferat in domeniul automaticii, ciberneticii, calculatoarelor.

- Experienta : 1-3 ani in domeniu;

- Atentie la detalii si adaptabilitate la schimbarea prioritatilor;

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant, colectiv tanar, mediu de lucru performant.

- Alte beneficii materiale(tichete de masa, asigurare medicala etc).

MOOD MEDIA a fost creata in anul 1954, o data cu nasterea comertului modern. Societatea s-a impus ca lider incontestabil al Marketingului Sonor in numeroase puncte de vanzare din intreaga Europa.
Astazi, MOOD MEDIA este recunoscuta drept specialistul \"Serviciilor de Marketing de Inalta Tehnologie\"