INGINER IT&TEHNIC

Radio ZU

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raspunde de buna functionare a mijloacelor tehnice destinate emisiei si productiei radio;
Asigura necesarul tehnic pentru buna functionare a activitatii de radio;
Analizeaza si propune achizitionarea de echipamente tehnice;
Raspunde din punct de vedere tehnic de transmisiile programelor in statiile locale ale retelei radioului;
Participa la reviziile tehnice lunare.

CERINTE

Studii superioare tehnice;
Experienta profesionala de minim 1 an pe o pozitie similara;
Cunostinte PC (hardware si software);
Spontaneitate, initiativa, buna capacitate decizionala;
Persoanalitate entuziasta, prietenoasa, dinamica;
Limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Vei avea ocazia sa faci parte din cea mai dinamica echipa din FM-ul romanesc!

INTACT Media Group reprezinta prima afacere media de tip greenfield din Romania postrevolutionara, fiind o investitie 100% romaneasca. Din 1991, de la aparitia primei entitati, Tipografia Intact, si pina in prezent, s-au lansat sub aceasta umbrela multe dintre cele mai importante brand-uri din audiovizualul si presa din Romania. Succesul si competenta acestor nume dau masura profesionalismului Intact - grupul media cu cele mai multe pozitii de leadership in media romaneasca - no.1 in divertismentul tv (Antena1), no.1 pe piata ziarelor quality (Jurnalul National), no.1 in presa sportiva (Gazeta Sporturilor), no.1 pe piata saptaminalelor financiare (Saptamana Financiara), no.1 dintre cele mai vizitate site-uri sportive (gsp.ro).
De-a lungul timpului, am crezut in autentic si am sprijinit valorile veritabile. Prin produsele noastre media am oferit o alternativa publicului, celebrind spiritul romanesc si sustinind increderea in resursele locale. Grupul nostru nu reprezinta doar o insiruire de branduri in excelenta. INTACT Media Group inseamna o echipa puternica de profesionisti.