INGINER IT

AM INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intretinerea hardware si software pentru reteaua companiei.
- asigura service pentru echipamentele IT , executa operatiuni de instalare, depanare si verificare
- ofera suport solutii software Microsoft etc , in domeniul sistemelor de operare server si securitate (antivirus, autentificare)
- ofera suport pentru solutii hardware
- configurarea / up-gradarea server-elor

- modifica textele de pe web site-uri in colaborare cu echipa editoriala
- comunica cu celelalte departamente ale companiei pentru realizarea optima a solicitarilor acestora

CERINTE

- cunostinte avansate de Windows, Linux, MS Office. Cunostinte elementare de retele de date, cablare.
- abilitatea de a rezolva rapid problemele aparute.
- bune cunostinte de limba engleza.
- studii superioare tehnice
- minim 2 ani experienta
- creativitate, organizare, seriozitate, atentie la detalii

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului, in functie de portofoliu

DESCRIEREA FIRMEI

companie romano-americana de productie publicitara