INGINER INTRETINERE / REPARATII

INFOMED FLUIDS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigurarea unei functionari optime a echipamentelor de productie si instalatiilor de furnizare utilitati, de minimizare a interventiilor in vederea continuitatii productiei cu respectarea normelor de calitate, de securitate a muncii si PSI

CERINTE

-Studii superioare de specialitate (inginer profil electronica/automatizari, electric sau mecanic);
-Abilitati de lucru cu echipamentele/ utilaje, tablouri electrice forta, tablouri automatizari;
-Cunostinte avansate de operare PC
-Abilitati de planificare, organizare, coordonare, activitate de intretinere/reparatii
-Abilitati de comunicare si lucru in echipa
-Experienta minim 3 ani
-Cunoasterea limbii engleze-nivel avansat

BENEFICII OFERITE

Salariu competitiv.

DESCRIEREA FIRMEI

SC INFOMED FLUIDS SRL
> companie specializata in productia de solutii sterile perfuzabile;
> membra a grupului farmaceutic italian ACS Dobfar;