Inginer Instalator Departament Tehnic

S.C. ROMIB S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

Presupune asistenta tehnica de specialitate acordata contractelor in executie, control de calitate al executiei, actiuni si demersuri pentru pregatirea cartii tehnice si receptiei lucrarilor .

CERINTE

- inginer instalatii / mecanic;
- experienta intre 3 ¿ 7 ani in domeniul executiei si proiectarii instalatiilor industriale;
- experienta in instalatii care intra sub incidenta ISCIR, cunostinte PT ISCIT;
- experienta in coordonare executie;
- cunostinte de PC si permis auto ctg B.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera conditii de angajare motivante, in functie de conformitatea angajatului la cerintele postului.

Lider de grup si antreprenor general; domeniul de activitate : proiectare ,inginerie, pregatire on-site, instalatii electrice, instrumentatie si control, curenti slabi, infrastructura, lucrari de structuri si finisaje interioare, instalatii si aer conditionat, sanitare, termice.