Inginer Instalator

SC MODERN CM

Job expirat

RESPONSABILITATI

CONSULTANT GENERAL IN DOMENIUL CONSTRUCTIILOR
SERVICII DE PROIECTARE,EXECUTARE, AVIZARE SI URMARIRE IN TIMP A INVESTITIEI

Moderncm asigura intregul proces de proiectare, avizare si executie al unei constructii, indiferent de tipul constructiei si de structura acesteia:

* cladiri din beton armat
* cladiri cu structura metalica in solutie clasica
* cladiri cu structura mixta (beton + confectii metal, beton-zidarie + lemn, etc.)
* cladiri cu profile speciale subtiri bulonate.

Mediu de lucru profesionist si dinamic
• Echipa tanara oferind posibilitatea dezvoltarii unei cariere solide
• Beneficii materiale motivante in functie de performante CV la numarul de Fax 40 21 252 53 69/Tel. 40 21 252 58 19 sau pe adresa de E-mail: administrativ@moderncm.ro

CERINTE

- Experienta intr-un post similar, 3-4 ani ;
- Operare PC:Autocad, Programe de calcul de tip Instant, Robot, Etabs, Sap, etc.
- Minima experienta in proiectarea de arhitectura
- Personalitate dinamica, serioasa;
- Persoana dornica de a invata si de a face performanta;
- Obiectivul principal este crearea unei echipe unite, performante si dedicate. Intocmirea de proiecte PAC, PT, DDE, PUD, PUZ;
- Elaborarea de proiecte pentru autorizatia de constructie
- Experienta de santier prezinta un atu.

BENEFICII OFERITE

Conditii de lucru occidentale (birou modern, PC), bonusuri salariale.

DESCRIEREA FIRMEI

- Consultant general in domeniul constructiilor
- Servicii de proiectare, executare, avizare si urmarire in timp a investitiei