Inginer instalatii termice

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dimensionare echipamente si instalatii termice ( centrale, cazane ,pompe de caldura, radiatoare, ventiloconvectoare, etc…..)
- Acorda consultanta clientilor;
- Ofertarea tehnico- economica a echipamentelor
- Pastrarea unei stanse legaturi atat cu furnizorul cat si cu clientul;
- Urmarirea lucrarilor de executie ( dupa caz)

CERINTE

- Studii superioare in domeniul instalatiilor
- Experienta in proiectarea instalatiilor termice clasice
- Cunoasterea produselor existente pe piata
- Experienta in ofertare si vanzare contituie avantaj
- Experienta in dimensionarea si/ sau executia lucrarilor de instalare a pompelor de cadura, constituie avantaj
- Cunostinte de limba engleza
- Cunostinte avansate operare PC
- Abilitati de lucru in echipa
- Abilitati de lucru cu clientii (charisma personala )
- Permis de conducere cat. B,

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial fix + comision din vanzari si /sau lucrari
- Mediu de lucru atractiv, plan de cariera
- Castig pe masura efortului depus
- In functie de abilitatile personale, posibilitatea de a conduce propriul centru de profit