Inginer Instalatii Sanitare / mentenanta cladiri

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Furnizor de servicii de mentenanta tehnica, in principal pentru spatii comerciale, cladiri de birouri si spatii rezidentiale.

Responsabilitati:
- Coordoneaza lucrarile de instalatii si echipare;
- Actioneaza pentru conformitatea solutiilor tehnice in proiectare compatibile cu tehnologiile de executie;
- Coordoneaza activitatea de instalatii din santier;
- Verifica etapele de lucrari si a calitatii lucrarilor impreuna cu dirigintele de santier;
- Mentine legatura cu subcontractorii - intocmirea documentatiilor
- supervizarea si participarea la activitatile de montare instalatii
- Urmarirea si coordonarea lucrarilor de mentenanta;
- Intocmire de specificatii tehnice pentru echipamente.

CERINTE

Experienta pe un post similar;
Permis categoria B- reprezinta avantaj;
Studii superioare de profil;
Disponibilitate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

Contract de munca perioada nedeterminata;
Program de lucru 8h/zi, L-V;
Salariu 3500 lei net (negociabil pe parcurs).

Detalii: www.QLT.ro
cariera@QLT.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.