Inginer instalatii epurare ape reziduale

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Supravegherea functionarii instalatiei de epurare si tratare ape reziduale
- Verificarea substantelor folosite in acest process
- Dozarea corespunzatoare a chimicelor in instalatie
- Luarea masurilor atunci cand apar defectiuni in instalatie
- Implicarea directa in remedierea situatiei impreuna cu echipele de interventie
- Gestionarea stocurilor de substante chimice folosite in procesul de fabricatie
- Lansarea cererilor de aprovizionare a acestor substante in functie de necesitati
- Dozarea la locul de intrebuintare a substantelor
- Evidenta substantelor chimice la nivel de societate

CERINTE

Cautam pentru clientul nostru, imortanta firma de productie din CALARASI o persoana care sa ocupe postul de Inginer instalatii epurare ape reziduale.
Cerinte:
- Absolvent studii superioare chimice
- Cunostinte de preparare substante chimice si formule de dozaj
- Abilitati foarte bune de utilizare PC
- Persoana dinamica, agila cu disponibilitate de munca de teren
- Experienta in instalatii similare de minim 4 ani
- Locatie cat mai aproape de Calarasi, sau disponibilitate naveta sau relocare.

Companie multinationala din domeniul resureslor umane, noi suntem cei care iti oferim solutiile juste adaptate nevoilor tale.