Inginer Instalatii electrice -Sef de santier

Business Channels Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analizeaza documentatia de executie ;
- Coordoneaza activitatea de executie din santier
- Raspunde de executarea la timp si de calitate a lucrarilor incredintate
- Raspunde de coordonarea activitatii echipei de lucru
- Urmareste si verifica pe timpul executiei lucrarii respectarea riguroasa a proiectului
- Raspunde de respectarea legislatiei privind protectia muncii, precum si a normelor interne
- Raporteaza lunar sau de cate ori este nevoie stadiul lucrarii catre conducere.

CERINTE

Facultate Electrotehnica/Enrgetica/Instalatii electrice;
Vechime: minim 5 ani in functia de sef santier instalatii electrice;
Disponibilitate pentru deplasari in tara in diferite locatii:
Experienta:in organizarea, monitorizarea si conducerea activitatilor de executie in cadrul santierului
Autorizatie ANRE cel putin 3
Cunostinte temeinice in intocmirea si urmarirea graficelor de executie, cu incadrarea in termenele planificate;
Cunostiinte AUTOCAD/E-Plan

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv .

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta HR, recrutare si executive search