INGINER INSTALATII (ELECTRICE, SANITARE, TERMICE)

PHOENIX REAL ESTATES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Creaza si executa Planul de Management al Proiectului (Project Management Plan) cu toate subplanurile sale;
- Identifica necesitatea si urmareste schimbarile in decursul implementarii Proiectului;
- Identifica resursele, evalueaza necesarul, aloca resursele si responsabilitatile individuale;
- Administreaza zilnic aspectele operationale ale proiectului (Scop, Restrictii bugetare, Grafic de Timp, Cerinte de Calitate, Risc, Actionarii proiectului);
- Analizeaza livrabile pe faze de proiect pregatite de catre echipa sau membrii ei inainte de inaintarea lor catre client;
- Conduce sedintele de bilant intern si cu clientul pentru fiecare proiect pregatind materialele necesare;
- Intocmeste documentele finale de receptie, impuse prin metodologia de project management si prin contract, pe faze si pe proiect, si sustine predarea produselor si serviciilor la clienti.

CERINTE

- Experienta profesionala: minim 2 ani in conducerea de proiecte de integrare sisteme;
- Studii: superioare tehnice (instalatii, automatizari, electronica, electrotehnica, constructii etc.);
- Constituie avantaje: cunoasterea sistemului de asigurare a calitatii ISO9001;
- Limbi straine (nivel): engleza, (baza);
- Carnet de conducere: categ. B;
- Cunostinte AUTOCAD;
- Foarte bune abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Oportunitati de promovare si un plan de cariera personalizat;
- Oportunitatea contributiei in proiecte mari.

Phoenix Real Estates este o firma specializata in constructii de hale si depozite si administrare de spatii de depozitare.