INGINER INSTALATII ELECTRICE PENTRU CLADIRI CIVILE SI INDUSTRIALE

SC INSTAPRO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectare de instalatii electrice pentru cladiri civile si industriale.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate: facultate cu profil electric (Electrotehnica, Energetica, ) sau instalatii in constructii.
- Experienta in proiectarea instalatiilor electrice
- Bun cunoscator si utilizator al programului AutoCad
- Cunoscator al limbii engleze

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea unei dezvoltari profesionale intr-o firma dinamica, in cadrul unui mediu international si agreabil;
- Training specific in Finlanda;
- Salariu atractiv in functie de experienta, cunostintele specifice postului si munca desfasurata.

INSTAKON este o companie finlandeza de inginerie si consultanta specializata in proiectare de instalatii electrice, sanitare si termice (HVACE).

Mai mult de jumatate din venitul companiei provine din activitatile de consultanta in domeniul HVACE si din proiectarea cladirilor inteligente, centrelor de sport, parcarilor subterane, refugiilor publice si tunelelor.

Colectivul firmei asociate INSTAPRO SRL este format din experti in domeniul proiectarii pentru specialitatile electrice, sanitare si termice.