INGINER INSTALATII ELECTRICE IN CONSTRUCTII

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregatirea si lansarea in executie a proiectelor de specialitate
Intocmirea proiectelor tehnologice pentru lucrari de instalatii si a graficelor de executie
Evaluarea cantitativa si valorica a lucrarilor de instalatii
Participarea la selectia si evaluarea subcontractorilor de specialitate pentru lucrari de instalatii
Comunicarea cu proiectantii de specialitate pe parcursul proiectarii si executiei lucrarilor
Coordonarea executiei lucrarilor de instalatii pe santier.

CERINTE

Minimum 3 ani experienta in coordonare lucrari instalatii electrice interioare si exterioare la proiecte civile mari (rezidentiale, birouri, comerciale)
Minimum 3 ani experienta in conducerea directa pe santier a lucrarilor de instalatii electrice
Experienta de lucru in proiectarea de instalatii electrice pentru cladiri constituie un avantaj major
Limbi straine: engleza - nivel avansat scris/citit/vorbit, inclusiv terminologie profesionala
Utilizare PC: Microsoft Office- Word, Excel, PowerPoint
Cunostintele de planning software (Microsoft Project, Primavera) - constituie un avantaj.
Permis de conducere auto: categoria B.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist
Pachet salarial motivant

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.