Inginer instalatii electrice/ HVAC senior

UTI Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raspunde de executarea la timp si de calitate a lucrarilor incredintate;
- Urmareste activitatea de executie din santier conform proiectului de realizat;
- Analizeaza proiectul si ofera solutii tehnice pentru imbunatatirea acestuia;
- Intocmeste necesarul de materiale pentru aprovizionat;

CERINTE

- Studii superioare tehnice de specialitate: Fac. de Instalatii, Energetica, Electrotehnica;
- Experienta minim 5 ani in proiecte de anvergura continand instalatii electrice si de automatizari/HVAC;
- Cunostinte avansate de AutoCAD, MS Office;
- Limba engleza - nivel mediu;
- Cunostinte de MS Project si/sau Primavera Project Planner - prezinta avantaj.

- Buna abilitati de comunicare si relationare
- Persoana serioasa si cu simtul raspunderii

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant si oportunitatea de a lucra in cadrul unor proiecte de mare anvergura.

UTI SYSTEMS este un integrator de sisteme care furnizeaza solutii complete pentru sisteme de securitate, tehnologia informatiei si comunicatii, inginerie civila, folosind tehnologii si echipamente fabricate de producatori de renume, ca si aplicatii software dedicate.

Divizia Sisteme de Securitate cuprinde departamente ale caror competenta acopera o gama larga de servicii in domeniile ingineriei si a integrarii de sisteme complexe de securitate, cercetarii si dezvoltarii de produse hardware si software, ca si al managementului de proiecte si consultantei.

Misiunea Diviziei Sisteme de Securitate

- De a consolida pozitia UTI pe piata sistemelor de securitate complexe
- De a deveni leader pe piata sistemelor electronice de aparare si senzorilor
- De a oferi solutii globale pentru securitatea clientilor

Locul pe piata:
UTI SYSTEMS, prin Divizia Sisteme si Servicii de Securitate este lider in domeniul sistemelor integrate de securitate complexe.

Personal: UTI Sisteme de Securitate are in prezent un nr. de 1200 salariati