Inginer instalatii electrice de medie tensiune

UTI INSTAL CONSTRUCT

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Raspunde de executarea la timp si de calitate a lucrarilor incredintate;
• Urmareste activitatea de executie din santier conform proiectului de realizat;
• Analizeaza proiectul si ofera solutii tehnice pentru imbunatatirea acestuia;
• Intocmeste necesarul de materiale pentru aprovizionat;

CERINTE

• Studii superioare tehnice de specialitate: Fac. de Instalatii, Energetica, Electrotehnica;
• Experienta minim 5 ani in proiecte de anvergura continand instalatii electrice;
• Cunostinte avansate de AutoCAD, MS Office;
• Limba engleza - nivel mediu;
• Cunostinte de MS Project si/sau Primavera Project Planner - prezinta avantaj.

• Buna abilitati de comunicare si relationare
• Persoana serioasa si cu simtul raspunderii

BENEFICII OFERITE

• Se ofera pachet salarial motivant si oportunitatea de a lucra in cadrul unor proiecte de mare anvergura;

UTI este un grup de firme cu 20 de ani de experienţă şi competenţe în domenii diverse: soluţii de securitate pentru apărare, tehnologia informaţiei şi comunicaţii, instalaţii şi construcţii, soluţii de securitate pentru obiective private, managementul traficului, mentenanţă şi administrare.

Suntem liderul pieţei de securitate din România, iar în ultimii ani ne extindem prin proiecte complexe şi în străinătate.

Valorile companiei noastre – Încredere, Excelenţă, Responsabilitate, Integritate – sunt permanent confirmate în relaţiile cu partenerii, colaboratorii şi angajaţii noştri.

Pentru mai multe detalii, accesati www.uti.ro.