Inginer Instalatii Electrice

Romservice Telecomunicatii SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- este responsabil de proiecte de instala¿ii electrice
- organizeaz¿ proiectele dpdv tehnic
- pune în func¿iune, programeaz¿, verific¿ echipamentele instalate
- coordoneaz¿ ¿i urmareste realizarea proiectelor de execu¿ie
- verifica executia lucrarilor în func¿ie de proiect ¿i standardele de calitate
- intocmeste documentatia necesara pe santier
- concepere solutie tehica a proiectului
- negociere contracte
- organizare santier
- conducerea echipelor de tehnicieni in cadrul proiectului
- situatii de plata, urmarire plati.

CERINTE

- experienta in domeniul instalatiilor (min. 1 an)
- cunoasterea echipamentelor aferente sistemelor de alarmare si securitate
- spirit analitic
- persoana organizata
- experienta in vanzarea de echipamente tehnice
- excelente abilitati de comunicare si relationare
- experienta in coordonarea echipelor de tehnicieni

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- lucru intr-un colectiv dinamic;
- posibilitati reale de dezvoltare a carierei.

Comercializare, instalare si service echipamente de telecomunicatii, retele voce-date, sisteme de alarmare si securitate, instalatii (cablaje) electrice