Inginer instalatii climatizare/ventilatie/refrigerare

AER TECH SERVICE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inginer specialitatea instalatii pentru constructii ,HVAC
- Dimensionare sisteme si alegere echipamente optime in functie de datele clientului
- Executie proiectare asistata de calculatorsi intocmire proiect tehnic
- Intocmire anexe tehnice ale contractelor
- Intocmire devize estimative si situatii finale de plata
- Ofertare echipamente si componente de aer conditionat, refrigerare, ventilatie si serviciile aferente acestor echipamente
- Mentinere comunicare dpvd tehnic cu clientii

CERINTE

- Cunostinte de specialitate aprofundate privind echipamentele de aer conditionat,refrigerare, ventilatie
- Cunoasterea si interpretarea planurilor, schemelor de principiu, normelor tehnice de specialitate in vigoare
- Capacitate de analiza si sinteza a documentatiilor tehnice de specialitate
- Limba engleza - nivel avansat
- Cunostinte operare PC (Autocad,Word, Excel,) la nivel avansat
- Capacitate de a lucra in echipa
- Ablitati de comunicare si planificare
- Initiativa, perseverenta, dinamism
- Studii superioare de specialitate finalizate
- Minim 3 ani experienta pe un post similar
- Capacitate de organizare si flexibilitate in cazul schimbarii prioritatilor
- Motivatie pentru cresterea potentialului companiei si identificarea cu target-urile companiei.

BENEFICII OFERITE

Salariul tine cont de experienta si se negociaza in cadrul interviului.

Companie cu capital 100% romanesc privat cu activitate in domeniul serviciilor - proiectare, vanzare, instalare si punere in functiune, service si interventii in garantie si in postgarantie pentru sisteme de climatizare, ventilatie, frig si incalzire.