INGINER INSTALATII

SC Impact Developer&Contractor SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza lucrarile de instalatii si echipare;
- Actioneaza pentru conformitatea solutiilor tehnice in proiectare compatibile cu tehnologiile de executie;
- Coordoneaza si verifica activitatea de instalatii din diferite puncte de lucru si santiere;

CERINTE

- Facultatea de Instalatii sau alte studii de specialitate;
- Cunostinte despre tehnologii de executie;
- Cunostinte generale de proiectare;
- Minim 3 ani experienta pe un post similar;
- Abilitati de planificare si organizare;
- Spirit de echipa, simt practic, atentie la detalii.

BENEFICII OFERITE

- Conditii de lucru intr-un mediu provocator si profesionist.
- Salariu motivant in functie de cunostinte, calificari si performanta.

IMPACT SA este o societate comerciala pe actiuni, cu capital integral privat ce activeaza in domeniul constructiei de locuinte. A fost infiintata in anul 1991, prin subscriptie publica. Incepand din anul 1996 este cotata la Bursa Romana de Valori Bucuresti, iar din 1998 este membru al National Association of Home Builders - USA. Participa activ la evenimentele importante din domeniul imobiliar atat din tara cat si din strainatate.
IMPACT S.A. este prima companie din tara care a inceput sa construiasca vile in ansambluri rezidentiale.
Principalele categorii de servicii oferite sunt:
- dezvoltarea si contractarea de locuinte individuale si apartamente in propriile ansambluri rezidentiale;
- contractarea de spatii de birouri - clasa A.