Inginer instalatii

BRD - Groupe Societe Generale

Job expirat

RESPONSABILITATI

Analizarea propunerilor privind lucrarile de reparatii, propunerea planurilor si programarea lucrarilor
Supervizarea studiilor prealabile operatiunilor
Consultarea si alegerea antreprenorilor
Semnarea si gestionarea contractelor
Controlul executarii lucrarilor
Studierea si propunerea de ameliorari si economii
Urmarirea gestiunii bugetare si administrative a santierelor
Asigurarea receptiei lucrarilor si a reparatiilor

CERINTE

Studii superioare de specialitate (Facultate cu profil tehnic, preferabil Electrotehnica / UTCB – Instalatii pentru constructii)
Experienta relevanta pe un post similar, in domeniul instalatiilor aferente unor cladiri de talie mare;
Experienta de coordonare a lucrarilor de montaj, punere in functiune sau exploatare
Experienta in proiectarea lucrarilor de instalatii reprezinta un avantaj;
Expertiza tehnica in domeniul sau de activitate, certificata prin autorizari tehnice de executie (ex: ANRE gradul II, III, / ISCIR, RSTVI )
Cunoasterea normelor si tehnicilor administrative pentru imobile si a legislatiei specifice in vigoare ;
Capacita¿i analitice si de sinteza;
Personalitate dinamica;
Spirit de echipa;
Cunoasterea limbilor engleza/ franceza cel putin la nivel mediu
Cunostinte Office nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a va alatura unei echipe de profesionisti, intr-o organizatie mare si stabila.

BRD - Groupe Societe Generale este a doua banca romaneasca, dupa activele bancare.

Cu o capitalizare de 3,5 miliarde euro la sfarsitul lunii aprilie 2006, BRD - Groupe Societe Generale detine prima pozitie, conform acestui indicator, intre societatile din domeniul financiar, listate la Bursa de Valori Bucuresti si a doua pozitie dupa acelasi nivel al capitalizarii bursiere daca luam in considerare toate companiile listate la BVB, indiferent de domeniu.