Inginer instalatii

Alter Ego Concept

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizare proiecte faza SF, PAC, PT, DDE pentru specialit¿¿ile:
• Electrice
• Sanitare
• Termice
¿ntocmire liste de cantit¿¿i ¿i devize (cuno¿tin¿e minime de utilizare a programelor pentru devize).

CERINTE

• Experien¿¿ de minim 3 ani pe un post similar.
• Cunoa¿terea avansat¿ a domeniului proiect¿rii – construc¿ii civile ¿i industriale, cl¿diri medii ¿i ¿nalte.
• Absolvent de facultate cu profil tehnic (instala¿ii, construc¿ii, automatiz¿ri).
• Corectitudine ¿i rapiditate ¿n reprezentarea grafic¿ – redactare ¿i printare/plotare din AutoCAD.
• Cuno¿tin¿e MS Office nivel avansat.
• Cunoa¿terea ¿i respectarea legisla¿iei, normelor de proiectare ¿i calcul ¿n domeniul instala¿iilor.
• Persoan¿ comunicativ¿, pozitiv¿, determinat¿.
• Flexibilitate ¿n solu¿ionarea oferit¿ pentru partea de instala¿ii.
• Capacitatea de a lucra ¿ntr-o echip¿ dinamic¿, ¿ntr-un sistem multi-tasking

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv.
• Mediu de lucru profesionist ¿i dinamic.
• Posibilitate de afirmare si acces la o gam¿ larg¿ de proiecte, at¿t din punct de vedere al diversit¿¿ii c¿t ¿i din punct de vedere al complexit¿¿ii.

Membra a AllConsulting Group ( www.allconsultingroup.ro), Alter Ego Concept realizeaza o gama larga de proiecte de arhitectura in domeniul comercial, rezidential, de birouri si industrial, inclusiv cu solutii energetice neconvenionale, peisagistice, documentatii complete, SF, PAC, PT, DDE, AC, PUD, PUZ, PUG prezentari 2D si 3D, studii geologice si topografice, cadastru, consultanta. Printre clientii nostri se numara: Cora, Bricostore, Decathlon, etc. (mai multe detalii pe www.alterego-concept.ro).