Inginer instalatii

KIP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati :
1/conduce echipe de tehnicieni pentru executarea de instalatii de ventilatie la client sau in atelierele firmei;
2/verifica buna executie;
3/intocmenste necesarul de materiale;
4/coordoneaza executia cu livrarile;
5/pune in functiune echipamentele;
6/ofera solutii alternative pe santier, detalii de executie;

CERINTE

1/Experienta relevanta in executie/proiectare sau ofertare instalatii de ventilatie;
2/Studii tehnice de specialitate
3/Spirit de echipa si atitudine de leader
4/Experienta in administrarea unor bugete ;
6/Experienta in conducerea unei echipe;
7/Cunostinte de limba engleza, operare PC;
8/Carnet de conducere.
Avantaj major: autorizare ISCIR pentru PT-A1

BENEFICII OFERITE

telefon, bonuri de masa, prime,masina

Firma infiintata in 1993, executa la cheie instalatii de ventilatie industriala sau comerciala ,distributie echipamente si produse HVAC.