Inginer Instalatii

GLOBAL VISION

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul principal al postului este asigurarea , sub autoritatea Sefului de Proiect numit de conducerea societatii, ofertarea, contractarea, urmarirea si decontarea lucrarilor in cadrul serviciului tehnic.
- Participa la intocmirea ofertelor si a documentatiei pentru participarea la licitatii;
- Analizeaza si definitiveaza propunerea de contract, impreuna cu seful ierarhic;
- Analizeaza documentatia de executie dupa contractare si participa la stabilirea resurselor necesare;
- Urmareste executia din partea biroului tehnic;
- Intocmeste situatii de lucrari in relatia cu Beneficiarul;
- Verifica situatiile de lucrari ale subantreprizelor;
- Patreaza evidenta costurilor pe lucrare;
- Intocmeste si colecteaza documentatia necesara pentru Cartea Constructiei.

CERINTE

- Studii superioare tehnice: Facultatea de Instalatii in Constructii;
- Experienta in domeniu de minim 5 ani;
- Cunostinte avansate de instalatii in constructii si retele de utilitati;
- Cunostinte de operare PC: MS Office, ACAD
- Experienta de lucru ca membru in echipa;
- Limba Engleza constituie un avantaj;
- Bune abilitati de comunicare;
- Rezistenta la stres;
Competente tehnice, constiinciozitate, competitivitate.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Plan de stimulare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei;
- Mediu de lucru placut;
- Oportunitati de promovare si un plan de cariera personalizat;
- Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante.

Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale; Activitati de consultanta pentru afaceri si management; Activitati de arhitectura, inginerie si servicii de consultanta tehnica legate de acestea.
Pentru mai multe detalii acesati site-ul companiei. www.globalvision.ro