Inginer Instalatii

MAUR SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Monitorizarea si controlul calitatii executiei pe santier;
- Coordonarea echipelor de lucratori pe santier;
- Intocmirea si asigurarea necesarului de materiale si de echipamente necesare derularii lucrarilor;
- Supravegherea respectarii normelor tehnice si a tehnologiilor specifice la standardele din constructii;
- Studiul pietei materialelor de constructii si a caracteristicilor tehnice a acestora;
- Monitorizarea si evaluarea angajatilor din subordine;

CERINTE

- Experienta in domeniu
- Studii superioare tehnice: instalatii sau contructii civile si industriale
- Cunostinte operare PC; permis de conducere categoria B
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa
- Persoana organizata, riguroasa, tenace

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Telefon+masina de serviciu

Societate de constructii civile si industriale si transport intern si international de marfuri