Inginer Instalatii

Mivan Kier JV LTD

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza si supravegheza activitatea de pe santier;
- Analizeaza variantele de proiectare si de executie;
- Supravegheaza sau urmareste instalarea materialelor si a echipamentelor pe santier, in conformitate cu cerintele clientului;
- Urmareste activitatile de pe santier (programare, achizitionarea materialelor, relatia cu subcontractorii, contracte, situatii de plata, asigurarea calitatii);
- Mentine si dezvolta relatia cu subcontractorii si cu autoritatile;
- Asigura suportul tehnic necesar executiei lucrarilor mecanice;
- Intocmeste Raportul de evolutie a lucrarilor;
- Intocmeste Rapoartele de lucrari saptamanale pentru fiecare etapa din cadrul derularii proiectului;
- Are grija de toate plansele utilizate pe santier si verifica plansele folosite pe santier de catre subcontractori.

CERINTE

- Absovent al unui colegiu tehnic;
- Cunoasterea programului AUTOCAD;
- Buna cunoastere a limbii engleze;
- Experienta de cel putin 3 ani in domeniu;
- Abilitati de comunicare si de lucru in echipa.

Mivan Kier is a joint venture between two British construction companies: Mivan (www.mivan.com) and Kier (www.kier.co.uk) having under performance many development projects in the amount of 400 million Euros: the construction of Liberty Mall, Newtown Residence, Shopping Malls in Brasov, Oradea, Targu Mures, Timisoara.