INGINER INSTALATII

IMPACT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatile desfasurate la punctul de lucru pentru care este desemnat responsabil.
Se ocupa de activitatile de executie a lucrarilor de instalatii (sanitar-termice, electrice).
Inregistreaza activitatea prin rapoarte ,procese verbale.
Asigura si gestioneaza resursele materiale pentru buna functionare a activitatilor.
Respecta termenele programate in executia lucrarilor de instalatii
Asigura si instruieste personalul din subordine pentru protectia muncii, PSI.

CERINTE

Studii superioare de specialitate - Facultatea de Instalatii;
Experienta minim 1 ani intr-un post similar;
Cunostinte operare PC (Ms Office);
Abilitati de comunicare si organizare.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv

IMPACT SA este o societatea comerciala pe actiuni, cu capital integral privat ce are drept obiect de activitate constructia de locuinte.
Principalele categorii de servicii oferite sunt dezvoltarea si contractarea de locuinte (vile Deluxe, vile Prestige, vile Freedom, vile Junior) in propriile ansambluri rezidentiale, precum si contractarea de spatii de birouri - clasa A - in Centrul de Afaceri CONSTRUDAVA.