Inginer Instalatii

CONTINENTAL HOTELS SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la activitatea de proiectare si coordonare a activitatii de santier pentru noile hoteluri ale lantului Continental Hotels

CERINTE

- studii: Facultatea de Instalatii
- experienta: 5 ani in activitati de proiectare si coordonare santier
- cunoasterea unei limbi straine
- atestat diriginte de santier constituie avantaj
- disponibilitate la deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

mediu de lucru profesionist
beneficii in acord cu grila de salarizare a lantului Continental Hotels

Continental Hotels lantul hotelier cu cea mai mare acoperire din tara, 8 hoteluri care raspund celor mai exigente gusturi, reprezentand cele mai bune oportunitati pentru afaceri si petrecere a timpului liber in 7 orase din tara:Bucuresti, Sibiu, Targu Mures,Oradea, Arad, Suceava, Turnu Severin,Gaiser-Predeal, precum si in cele 3 hoteluri Ibis din Constanta si Bucuresti.
15 ani de experienta in industria hoteliera, servicii oferite la standard international, baza materiala permanent reinnoita si profesionalismul personalului nostru sunt atuurile companiei Continental.