INGINER INSTALATIE AUTOMATIZATA

Rematholding

Job expirat

RESPONSABILITATI

*urmareste buna functionare a instalatiei automatizata;
*asigura incarcarea cu materie prima a instalatiei automatizate;
* intocmeste periodic rapoarte de activitate;
* tine evidenta materiei prime, a pieselor de schimb;
* urmareste si dezvolta activitatea de productie de la sectia de prelucrare deseuri de echipamente electrice si electronice.

CERINTE

* OBLIGATORIU experienta in supervizarea unei instalatii automatizate;
* absolvent studii superioare in domeniul tehnic: ingineria si managementul sistemelor tehnologice (TCM), inginerie electromecanica, inginerie mecanica, stiinta si ingineria materialelor, automatica si calculatoare;
* cunostinte de operare pe calculator (EXCEL, WORD);
* cunostinte de limba engleza nivel conversational - scris si vorbit.

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa
Prime in functie de realizari
Formare profesionala
Posibilitate de promovare profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de colectare si verificare deseuri