Inginer in constructii civile (hidroizolatie) URGENT!

Interim Plus

Job expirat

RESPONSABILITATI

Grup international de origine franceza avand sucursale in peste 80 de tari care este specializat in conceperea, dezvoltarea, fabricarea si distributia de produse pentru asigurarea etanseitatii si hidroizolatiei (Elastomeric bitumen-based waterproofing membranes / Membrane elastomerice cu bitum si rasini), destinate domeniilor constructiei, ingineriei si protectiei mediului.

Ca inginer in constructii civile, sunteti insarcinat sa raspundeti de toate problemele tehnice legate de hidroizolatie, in cadrul biroului comercial roman.
Acesta implica:
- raspunderea privind toate elemente tehnice pentru realizarea ofertelor comerciale (alegerea solutiilor, produselor si a cantitatilor);
- realizarea ofertelor comerciale;
- realizarea proiectelor si realizarea desenelor privind detaliile de executie;
- prezentarea si demonstrarea solutiilor tehnice propuse clientilor.

Veti avea deci o dubla functie:
- suport tehnic pentru responsabil biroului comercial
- referent tehnic pentru clienti.

Obiectiv: raspunderea pentru toate elementele tehnice de hidroizoaltie pentru asigurarea dezvoltarii biroului comercial roman.

CERINTE

Inginer in constructii civile
Cunostintele si experienta profesionala in domeniul constructiilor/instalatii sunt obligatorii.
Cunostintele de hidroizolatie reprezinta un avantaj.
Cunostinte foarte bune cu Autocad
Nivel avansat in limba engleza si/sau franceza
Prezenta agreabila, capacitate de comunicare si autonomie.

BENEFICII OFERITE

Salariu foarte atractiv in functie de experienta si de competente.
Posibilitate de training in Franta.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentia de recrutare si plasare forta de munca