Inginer HVAC

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste si urmareste studiile de proiect in faza Dtac/PTh/DDE
- Participa la elaborarea diferitelor documnete si a dosarului de oferte / DTAC /PTh / DDE

- Coordonarea unei echipe de subalterni

- Realizeaza ansamblul de note de calcul necesare pt.dimensionarea echipamentelor si a retelelor.
- Realizeaza masuratori pentru proiecte
- Intocmeste lista materialelor
- Elaboreaza scheme si planuri
- Participa la programele de urmarire a calitatii lucrarilor

CERINTE

- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Experienta pe un post similar 3-5 ani
- Bune cunostinte tehnice
- Experienta sau cunostinte in domeniul instalatiilor termice, sanitare si de climatizare
- Cunostinte PC: Word,Excel; Autocad

- Cunostine de limba engleza
- Limba: Franceza este in plus
- Abilitati de comunicare
- Responsabilitate si implicare in munca
- Persoana motivata, dornica sa-si consolideze o cariera

BENEFICII OFERITE

Se vor negocia in urma interviului.