INGINER HSEQ

SC FORAJ SONDE S.A. VIDELE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Elaboreaza, modifica, actualizeaza si revizuieste documentele sistemului de management al unitatii;
- Urmareste modul de plicare a procedurilor si instructiunilor de lucru avizate si aflate la ultima editie/revizie;
- Asigura gestionarea inregistrarilor, precum si a documentelor sistemului de management in cadrul compartimentului;
- Elaboreaza si difuzeaza documentele de initiere a auditului, precum si notificarea participantilor la analiza efectuata de management;
- Realizeaza auditurile interne si/sau la furnizori si urmareste solutionarea actiunilor corective si a celor preventive.

CERINTE

- Studii superioare tehnice
- Cunostinte PC (Word, Excel)
- Cunostinte limba engleza nivel mediu (constituie un avantaj cunostintele avansate de limba engleza)
- Cunoasterea legislatiei de mediu, securitate si sanatate in munca, a standardelor de calitate (ISO 9000) si mediu (ISO 14000) constituie un avantaj.
- Responsabilitate, rezistenta la stres, adaptabilitate, initiativa, disponibilitate de a acumula usor si rapid cunostinte noi.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Calculator
- Cazare asigurata sau se deconteaza abonamentul CFR (pt. tren rapid)

Societate specializata, in principal,in forajul si extractia de petrol si gaze, alimentari cu apa, izolatii interioare de conducte de metalice.
Adresa: orasul Videle, jud. Teleorman