Inginer horticultor/ inginer peisagist

SC ECO-ART GARDEN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vino in echipa noastra daca esti inginer horticultor/ peisagist si vrei sa iti dezvolti cariera in domeniul amenajarilor peisagistice. Principalele responsabilitati: coordonare echipa, coordonare activitate proiectare si amenajare gradini, ofertare, mentinerea relatiei cu clientii, cu furnizorii, monitorizare tendinte din piata.

CERINTE

Cerinte: experienta profesionala, atitudine proactiva, inovativ, onest, pasionat de meserie, disponibilitate la deplasari in tara si strainatate.
Abilitati de analiza, sinteza si adoptare a deciziilor cu promptitudine.
Capacitatea de a transmite cu claritate ideile sale si planurile de actiune tuturor angajatilor si clientilor.
Avantaje: talent si experienta in proiectare amenajari .

BENEFICII OFERITE

Oferim un loc de munca stabil,salariu atractiv,contract de munca full time si mediu de lucru placut (echipamente IT si utilaje performante de ultima generatie). Asiguram dezvoltarea carierei prin participarea la proiecte cu finantare europena in domeniul ``green business``.